CARITAS – dziękujemy za wsparcie!

7 września 2020
0 komentarzy
? Kochani Parafianie i Sympatycy naszego kościoła!
 
Dzięki Waszemu wsparciu zarówno modlitewnemu jak i materialnemu, a także obecności tak wielu wolontariuszy, udało nam się w minionych miesiącach i tygodniach dotrzeć z pomocą do Wszystkich, których epidemia koronawirusa i nie tylko dotknęła najmocniej.
 
Wsparliście nasz parafialny CARITAS ❤️ przynosząc żywność, wpłacając dobrowolne ofiary na konto, a także fizycznie jako wolontariusze: robiąc zakupy, przywożąc leki czy tak zwyczajnie rozmawiając z ludźmi starszymi, chorymi, bezdomnymi i wykluczonymi społecznie…
 
Dlatego serdecznie dziękujemy, za każde dobro i wsparcie❤️
 
My nadal nie ustajemy z pomocą i na ile jest potrzeba – robimy Dobro! ❤️ Nadal można przynosić żywność typu: konserwy, gotowe produkty w słoikach, mleko, kawa, herbata, itp., a także kosmetyki męskie i damskie. Można także przekazać dobrowolne ofiary na konto CARITAS. Bezpośrednio przeznaczamy je na zakup żywności. Mamy nadzieje, że za każdy gest dobroci, Pan Bóg wynagrodzi Wam stokrotnie!
 
Towarzystwo Boskiego Zbawiciela – Dom Zakonny
Numer Konta: 67 1140 2004 0000 3802 7861 1089 – z dopiskiem CARITAS
 
Za każdy gest dobroci… dziękujemy! I obiecujemy modlitwę za każdego ofiarodawcę ?