Choinka dobroci

2 grudnia 2021
0 komentarzy

Od dzisiejszej niedzieli ( 5 grudnia) rusza w naszej parafii akcja Choinka Dobroci. Na choince, która jest już w naszym kościele, są powieszone kolorowe bombki przygotowane przez młodzież Zespołu Szkół Plastycznych w Bielsku Białej, na odwrocie których znajdują się konkretne potrzeby i prośby rodzin i poszczególnych osób. Produkty prosimy pakować luzem do reklamówek lub worków i nie pakować prezentowo, gdyż są one łączone w większe paczki i dopiero trafią do potrzebujących. Paczki można przynosić do zakrystii, podczas trwania nabożeństw do piątku, 17 grudnia włącznie. Serdecznie dziękujemy za wszelką życzliwość i wsparcie, jakie pomimo nadal trwającej pandemii okazujecie najbardziej potrzebującym. 

Paczki Świąteczne dla wszystkich parafian potrzebujących pomocy, a zatem: seniorów, osób samotnych, chorych i bezdomnych – będą wydawane w sobotę, 18 grudnia 2021 r.
w godz.: 9.00 – 10.00. W tym czasie będzie miał też miejsce, wokół naszego kościoła, Parafialny Kiermaszdrobnych rzeczy AGD.

Dla tych, którzy nie mogą fizycznie dotrzeć do kościoła, a chcieliby wziąć udział
w akcji istnieje możliwość wpłaty dowolnej kwoty na konto, za którą zostaną zakupione konkretne produkty.
Numer Konta: 67 1140 2004 0000 3802 7861 1089 – z dopiskiem: CHOINKA DOBROCI