CARITAS – potrzeba pomocy

28 kwietnia 2022
0 komentarzy
Kochani, ❤️
 
Pusta półka to rzeczywistość, która na co dzień towarzyszy wielu naszym braciom i siostrom. Zbyt wielu z nich dodatkowo musi się mierzyć z samotnością, która choć jest innym, to równie bolesnym rodzajem pustki. Nasz parafialny Caritas na bieżąco stara się czynić łatwiejszym życie tych, którym jest ciężko. Dzięki ofiarowanej przez Was żywności oraz ofiarom pieniężnym na bieżąco pomagamy uboższym, dotkniętym samotnością, chorobą, podeszłym wiekiem czy bezdomnością.
 
Bieda nie zna pojęcia urlopu ani poświątecznej przerwy. Nieustannie zgłaszają się do nas osoby potrzebujące, a nam z bólem serca przychodzi odmawianie im pomocy. Dlatego musimy działać! Prosimy Was o pomoc. ? Dziękując wszystkim, którzy włączyli się już w nasze dzieło, kierujemy naszą wyciągniętą dłoń szczególnie do tych, którzy nie mieli okazji dotąd wspomóc naszej Caritas.
 
Napełnijmy nasz magazyn żywnością, napełnijmy serca potrzebujących miłością. Dary serca w postaci żywności można przynosić do kościoła.
 
Środki finansowe, z które zakupimy dodatkową żywność oraz leki można wpłacać na konto bankowe, które podajemy poniżej. Towarzystwo Boskiego Zbawiciela, nr konta: 67 1140 2004 0000 3802 7861 1089 – z dopiskiem Caritas
 
Bóg Zapłać!