MENU |

Paczka dla dzieci z wielodzietnych i ubogich rodzin

DRODZY PARAFIANIE I GOŚCIE
 
Od niedzieli, 30 listopada rozpoczynamy akcję „paczka dla dzieci z ubogich i wielodzietnych  rodzin”. W naszym kościele przy ołtarzu jest ustawiona choinka z zawieszonymi aniołkami. Rodzina, która zechce przygotować świąteczną paczkę, do której można włożyć: odzież, przybory szkolne, słodycze zabawki itp. niech zabierze aniołka, do którego umocowana jest kartka zawierająca numer paczki oraz imię i wiek dziecka. Na przygotowaną paczkę prosimy nakleić kartkę z aniołka i dostarczyć ją do kancelarii lub zakrystii do 14 grudnia. Zachęcamy do licznego zaangażowania się w tę akcję, abyśmy mogli obdarować jak największą liczbę potrzebujących dzieci.
Wzorem lat ubiegłych będziemy również przygotowywać paczki żywnościowe dla ubogich z naszej Parafii, dlatego w przyszłą niedzielę, 7 grudnia  po Mszach Świętych będą zbierane ofiary na ten cel.
W obydwie akcje można się włączyć składając ofiary w kancelarii parafialnej, w zakrystii po Mszach Świętych lub wpłacając na konto Parafii, które znajduje się na stronie internetowej naszej Parafii.
Serdecznie dziękujemy za dar waszego serca i wrażliwość na potrzeby ubogich. Dzięki Waszej pomocy wiele dzieci i rodzin będą miały choć w części radosne Święta. Bóg zapłać.

Ks. Robert Stachowicz SDS

proboszcz