Kromka chleba dla sąsiada

16 września 2019
0 komentarzy

Informujemy, że nasze parafialne CARITASbierze udział w akcji Kromka Chleba dla Sąsiada. To kolejna zbiórka żywności w następujących sklepach:

  • Biedronka, Bielsko Biała ul. Michałowicza
  • Biedronka, Bielsko Biała, ul. Cieszyńska 418
  • Biedronka, Międzybrodzie Bialskie, ul. Ekologiczna
  • Biedronka, Czechowice Dziedzice, ul. Węglowa

Zbiórka będzie miała miejsce w najbliższy piątek 20 września od 15.00 – 21.00 i sobotę 21 września od 7.00 – 21.00. Zebrana żywność będzie przywieziona do naszej parafii, a następnie w postaci paczek trafi do najbardziej potrzebujących, którzy otrzymują już od nas pomoc, a także którzy jej faktycznie potrzebują. Z tej okazji serdecznie prosimy o wsparcie akcji, a także jeśli ktoś chciałby zostać wolontariuszem tej zbiórki, przyjść do sklepu i informować klientów sklepu, czy pomóc przy transporcie produktów do parafialnego magazynu CARITAS, prosimy o zgłaszanie się w zakrystii u ks. Pawła Krężołka, telefonicznie (33 811 67 06) lub mailowo (krezolek.sds@gmail.com).