CARITAS – nadal pomagamy!

17 czerwca 2020
0 komentarzy

Kochani Parafianie i Sympatycy naszego kościoła!

Dzięki Waszemu wsparciu i obecności tak wielu wolontariuszy, udało nam się dotrzeć z pomocą do Wszystkich, których epidemia koronawirusa i nie tylko dotknęła najmocniej. Wsparliście nasz parafialny CARITAS przynosząc żywność, wpłacając dobrowolne ofiary na konto, a także fizycznie jako wolontariusze: robiąc zakupy, przywożąc leki czy tak zwyczajnie rozmawiając z ludźmi starszymi, chorymi, bezdomnymi, wykluczonymi społecznie… Dlatego serdecznie dziękujemy, za każde dobro i wsparcie.

Wielu z Was pyta co dalej?! A zatem nie ustajemy z pomocą, bo coraz więcej ludzi przychodzi i prosi o pomoc żywnościową – NIE MOŻEMY ich zostawić! Dlatego jeśli kto z Was chciałby wesprzeć to dzieło, to nadal można przynosić żywność typu: konserwy, gotowe produkty w słoikach, mleko, kawa, herbata, itp., a także kosmetyki męskie i damskie. Można także przekazać dobrowolne ofiary na nasze konto CARITAS. Bezpośrednio przeznaczamy je na zakup żywności i leków. 

Towarzystwo Boskiego Zbawiciela – Dom Zakonny
Numer Konta:
67 1140 2004 0000 3802 7861 1089 – z dopiskiem CARITAS

Za każdy gest dobroci… dziękujemy! I obiecujemy modlitwę za każdego ofiarodawcę…