CHOINKA dobroci

24 listopada 2022
0 komentarzy

Informujemy, że już w najbliższą niedzielę 27 listopada 2022 r. rusza w naszej parafii akcja Choinka Dobroci. Na choince, która znalazła się w kościele, zostały powieszone kolorowe bombki, wykonane przez młodzież z Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Juliana Fałata w Bielsku – Białej, na odwrocie których znajdują się konkretne potrzeby i prośby rodzin i poszczególnych osób. Produkty prosimy pakować luzem do reklamówek i nie pakować prezentowo, gdyż będą one łączone w większe paczki i dopiero trafią do potrzebujących. Produkty można przynosić do zakrystii podczas trwania nabożeństw do piątku, 23 grudnia włącznie. Wydawanie paczek świątecznych, stworzonych z darów i ze zbiórki żywności w sklepach, będzie miało miejsce w sobotę 17 grudnia 2022 r. w godzinach 9.00 – 11.00. Pomoc ta skierowana jest dla naszych parafian: osób ubogich, potrzebujących, samotnych i bezdomnych.