19 Bielski Wieczór UWIELBIENIA u Salwatorianów

22 maja 2024
0 komentarzy

🎙Kochani Nasi Salwatoriańscy Przyjaciele!

💬Serdecznie zapraszamy na ostatni już przed wakacjami, 19 Bielski Wieczór UWIELBIENIA u Salwatorianów. Odbędzie się on w piątek, 7 czerwca 2024 r. Tradycyjnie rozpoczniemy Mszą Św. o godz.: 18.30, po niej świadectwo zaproszonego gościa, a następnie Adoracja Najświętszego Sakramentu z Modlitwą Uwielbienia i indywidualnym błogosławieństwem, którą poprowadzą Ks. Paweł Krężołek, Projekt Fausystem i Grupa Młoda 9.

💬Gościem specjalnym tego wieczoru będą Pan Maciej PAŹ, dyrektor Okręgowego Ośrodka Wychowawczego w Pszczynie Łące wraz z grupą wychowanków, którzy opowiedzą o swoim życiu, o relacjach w rodzinie i o tym jak trafili do ośrodka, często nazywanego „poprawczakiem”.

💬Chcielibyśmy ten wieczór poświęcić właśnie dzieciom i młodzieży, często przeżywającym swoje dramaty, które dla wielu kończą się tragicznie. Dlatego w sposób szczególny zapraszamy dzieci i młodzież z bielskich szkół, rodziców, dziadków, nauczycieli i wychowawców, pracowników szkół i ośrodków wychowawczych, a także księży i siostry zakonne. Dołóżmy starań by nie zabrakło nikogo.

💬Mamy nadzieję, że będzie nas równie sporo jak ostatnio 😉 Dlatego przekażcie info dalej …🙏❤️

Okręgowy Ośrodek Wychowawczy w Pszczynie Łące
Salwatorianie Prowincja Polska
Diecezja Bielsko-Żywiecka
Bielsko-Biała