Pomoc ŻYWNOŚCIOWA – odbiór w każdy poniedziałek
Informujemy, że osoby zakwalifikowane do Unijnego Programu Żywnościowego, będą mogły odbierać żywność, w każdy poniedziałek, po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
czytaj dalejInformujemy, że osoby zakwalifikowane do Unijnego Programu Żywnościowego, będą mogły odbierać żywność, w każdy poniedziałek, po Mszy św. wieczornej do godz. 19.30.
czytaj dalejPrzy parafii Najświętszej Marii Panny Królowej Polski w Bielsku -Białej powstał Klub Seniora „Jordan” Jego organizatorem jest ks. Paweł Krężołek, superior wspólnoty Salwatorianów.
czytaj dalej?uwaga uwaga… MATURZYŚCI ?… Niebawem rozpoczniecie egzamin dojrzałości? Dlatego chcemy modlić się za WAS i przywoływać obecność Ducha Świętego na czas MATUR… Zapraszamy na Msze św.
czytaj dalejDrodzy Parafianie i Sympatycy naszego kościoła, parafii!!! Alleluja! Chrystus zmartwychwstał i zajaśniał przed swoim ludem, który wybawił krwią swoją. Alleluja!
czytaj dalejOkazja do spowiedzi św. w Wielkim Tygodniu: Wielki Poniedziałek – Wielka Środa – podczas Mszy Św. Wielki Czwartek – 8.00 – 12.00 Wielki Piątek – 7.00 – 13.00; 15.00 – 17.
czytaj dalejPoświęcenie pokarmów wielkanocnych w Wielką Sobotę o godz.: 9.00, 10.00, 11.00, 12.00, 13.00, 14.
czytaj dalej