CARITAS – potrzebna pomoc

25 października 2023
0 komentarzy

💔Drodzy Przyjaciele naszego parafialnego CARITAS!

💔Serdecznie dziękujemy Wam, za każde dobro i wsparcie jakim dzielicie się z potrzebującymi, bo to dzięki Wam, możemy pomagać innym. A ICH NIE BRAKUJE.
💔W ostatnich dniach, kiedy za oknem temperatura jest jaka jest, zgłasza się coraz więcej osób, z prośbą o pomoc w zakupie leków, żywności, a także ciepłej odzieży i obuwia. Dzięki środkom jakie wpływają na konto Caritas, a także tym, które udaje nam się wypracować, możemy pomagać niemal wszystkim.
💔Niestety nasz magazyn jest już prawie pusty, na bieżąco kupujemy potrzebne artykuły. Stąd, jeśli ktoś z Państwa mógłby i chciałby pomóc, nawet w najmniejszym stopniu, będziemy ogromnie wdzięczni, a naszym słowem DZIĘKUJE, stanie się nasza modlitwa. Za każdy gest dobroci i serca, niech Pan Bóg wynagrodzi.
💔Do zakrystii naszego kościoła można przynosić żywność (konserwy, kawa, herbata, mleko, cukier, gotowe dania w słoikach), a także kosmetyki męskie i damskie.
💔Środki można wpłacać na konto: (na zakup leków, środków opatrunkowych, termosów, koców, bielizny osobistej)

Towarzystwo Boskiego Zbawiciela, nr konta:
67 1140 2004 0000 3802 7861 1089 – z dopiskiem Caritas

#salwatorianie #zbielska #caritas #róbdobro #pomagajmy