Ogłoszenia duszpasterskie

17 Niedziela zwykła  – 25 lipca 2021 r.

  1. W dzisiejszą niedzielę, z racji wspomnienia św. Krzysztofa, po każdej Mszy Św. odbędzie się obrzęd pobłogosławienia samochodów i wszystkich kierującymi tymi pojazdami. Ofiary składne podczas błogosławieństwa aut będą przeznaczone na salwatoriańskie misje. Bóg zapłać.
  2. W liturgii Kościoła w tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek świętych Joachima i Annę, rodziców NMP; w czwartek – św. Martę, w sobotę – św. Ignacego z Loyoli, prezbitera.
  3. W piątek, 30 lipca o godz. 18.00,w bazylice w Hałcnowie  rozpocznie się kolejne czuwanie modlitewne, na które jest zaproszona nasza parafia. Czuwanie przeprowadzi nasz wikariusz   Przemysław Marszałek. Serdecznie zapraszamy.
  4. Dziękujemy za wspólną modlitwę i składane ofiary. W przyszłą niedzielę składka będzie przeznaczona na potrzeby diecezji.
  5. Przypominamy o obowiązku zakrywania nosa i ust wewnątrz świątyni.
  6. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i opieki Matki Najświętszej. Naszym parafianom, gościom i sympatykom życzymy miłej niedzieli i dobrego tygodnia.
  7. W tym tygodniu do wieczności odeszły: śp. Cecylia Frydel, śp. Ewa Kobielska i śp. Halina Biber. Zmarłe parafianki polećmy Bożemu Miłosierdziu.