RÓŻANIEC dla więźnia

4 października 2021
0 komentarzy
❤️ Różaniec dla WIĘŹNIA!
 
?Rozpoczęliśmy miesiąc PAŹDZIERNIK. Miesiąc poświęcony modlitwie różańcowej. Chyba każdy z nas posiada swój własny różaniec, jaki otrzymał przy okazji Pierwszej Komunii Św., czy nabyty w późniejszych latach. Niestety są wsród nas tacy, którzy go nie mają… chodzi o więźniów w zakładzie karnym w naszym mieście, gdzie od 2020 r. duszpasterzem jest Ks.Jacek Grucela.
 
?Dlatego w ramach naszego parafialnego CARITAS ogłaszamy akcje: RÓŻANIEC DLA WIĘŹNIA. W ramach tej akcji zwracamy się z serdeczną prośbą o podarowanie RÓŻAŃCA. Ważne by był on nowy. Kiedy różaniec trafia do więzienia i osadzony dowiaduje się, że dostał coś od kogoś z zewnątrz, to dostaje również wewnętrzną informację, że nie wszyscy go potępiają, nie dla wszystkich jest przekreślony, ktoś o nim pamięta, ktoś chce jego dobra.
 
?RÓŻAŃCE można przynosić do naszej zakrystii w czasie trwania nabożeństw lub też wpłacić określoną kwotę pieniędzy na konto Caritas, za które zakupimy nowe sztuki. Akcja potrwa do 17 października 2021 r. Za każdy dar serca – Bóg zapłać!
 
Dom Zakonny Numer Konta: 67 1140 2004 0000 3802 7861 1089 – z dopiskiem Różaniec dla Więźnia
 
?Wesprzyjcie, róbmy dobro i podrzućcie info dalej …?❤️?? #salwatorianie #zbielska #caritas #różaniecdlawięźnia