Ogłoszenia duszpasterskie

V Niedziela Wielkiego Postu

  18 marca  2018 r.

 

  1. Serdecznie zapraszamy na rekolekcje wielkopostne w naszej parafii do środy włącznie. Nauki rekolekcyjne będą głoszone podczas wszystkich Mszy Św. w dzisiejszą niedzielę, a od poniedziałku do środy na Mszach Św. o godz. 8.00, 11.00 i 18.30. We wtorek, 20 marca o godz. 20.00 odbędzie się nauka rekolekcyjna dla młodzieży, zwłaszcza tej, która przygotowuje się do bierzmowania.  Zachęcamy do skorzystania podczas rekolekcji  ze świątecznej spowiedzi św. Rekolekcje będzie prowadził salwatorianin, ks. Sławomir Soczyński.
  2. W poniedziałek, 19 marca przypada Uroczystość Św. Józefa, Oblubieńca NMP.
  3. W piątek, 23 marca o godz. 17.00 z parafii pallotynów p.w. św. Andrzeja Boboli w Bielsku-Białej wyruszy  Droga Krzyżowa ulicami naszego miasta, która zakończy się w parafii  w. NMP Królowej Świata w Cygańskim Lesie. Od IV do V stacji krzyż będą nieśli przedstawiciele naszej parafii. Bardzo proszę o zgłoszenie się 4 osób do tej zaszczytnej funkcji. Zapisy w zakrystii.  Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
  4. W przyszłą niedzielę palmową poświęcenie palm odbędzie się na każdej Mszy Św. W tym dniu obchodzony jest Światowy Dzień Młodzieży, która gromadzi się pod przewodnictwem biskupa diecezjalnego w kościele katedralnym. W naszej diecezji początek liturgii o godz. 13.30 przed kościołem Trójcy Przenajświętszej w Bielsku-Białej.
  5. W niedzielę palmową Szkoła Podstawowa nr 27 organizuje kiermasz świąteczny na rzecz Hospicjum św. Jana Pawła II.
  6. Serdecznie dziękujemy za składane  ofiary do skarbon na kwiaty do Bożego Grobu i na paczki świąteczne dla potrzebujących pomocy.
  7. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkiego dobra, a naszym parafianom, gościom i sympatykom życzymy miłej niedzieli i dobrego tygodnia.
  8. W tym tygodniu odszedł do wieczności śp. Czesław Goral, którego polećmy Bożemu Miłosierdziu.

 

 

 Wasi duszpasterze salwatorianie