Ogłoszenia duszpasterskie

 • OGŁOSZENIA PARAFIALNE
  32 Niedziela Zwykła  – 11 listopada 2018 r.

  1. Liturgiczne obchody tygodnia: w poniedziałek – wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika; we wtorek – wspomnienie świętych: Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, pierwszych męczenników polskich; w sobotę – wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej i bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy i męczennicy.
  2. W piątek oddajemy cześć Bożemu Miłosierdziu i zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu po Mszy Św. wieczornej.
  3. W przyszłą niedzielę, 18 listopada zapraszamy do udziału w „Dniu otwartym Hospicjum św. Kamila”. Wolontariusze hospicjum w godzinach od 8.30 do 14.00 w salce na plebanii będą udzielać informacji dotyczących opieki hospicyjnej chorych w domach; od godz. 16.00 do 18.00 odbędzie się spotkanie na temat wolontariatu hospicyjnego. Po każdej Mszy Św. będzie można złożyć ofiarę do puszek na działalność Hospicjum Św. Kamila.
  4. W środę, 14 listopada o godz. 19.15 w salce na plebanii odbędzie się kolejne spotkanie formacyjne dla rodziców, których dzieci przygotowują się do I-szej Komunii Św.
  5. Informujemy, że wyjazd. na pielgrzymkę do Ludźmierza i Zakopanego nie odbędzie się z powodu braku wystarczającej liczby chętnych.
  6. Serdecznie dziękujemy za wspólną modlitwę i składane ofiary na potrzeby i inwestycje parafialne.
  7. W przyszłą niedzielę, 18 listopada swoje imieniny będzie obchodził ks. bp. Roman Pindel, ordynariusz naszej diecezji, o którym pamiętajmy w naszych modlitwach.
  8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzymy Bożego błogosławieństwa i wszelkiego dobra, a naszym parafianom, gościom i sympatykom życzymy miłej niedzieli i dobrego tygodnia.
  9. W tym tygodniu odeszli do wieczności: śp. Wojciech Mączka, śp. Urszula Białek i śp. Bronisława Nycz,  których  polećmy Bożemu Miłosierdziu.

   

   

  Wasi duszpasterze salwatorianie