Choinka DOBROCI

26 listopada 2023
0 komentarzy
Kochani nasi Salwatoriańscy Przyjaciele … 🎄🎄🎄
 
Informujemy, że dziś po raz kolejny, rusza w naszej parafii świąteczna akcja Caritas, pod hasłem: Choinka Dobroci ❤️. Na choince, która znalazła się w kościele, zostały powieszone kolorowe bombki, wykonane przez młodzież z Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych im. Juliana Fałata w Bielsku-Białej, na odwrocie których znajdują się konkretne potrzeby i prośby rodzin i poszczególnych osób. Produkty prosimy pakować luzem do reklamówek i nie pakować prezentowo, gdyż będą one łączone w większe paczki i dopiero trafią do potrzebujących. Produkty można przynosić do zakrystii podczas trwania nabożeństw do niedzieli, 17 grudnia 2023 r. włącznie.
 
Można także wpłacać dowolne kwoty na Towarzystwo Boskiego Zbawiciela, nr konta: 67 1140 2004 0000 3802 7861 1089 – z dopiskiem Choinka DOBROCI 🎄🎄🎄 Za otrzymane środki zakupimy najpotrzebniejsze produkty na wigilijny stół.
 
Dziękujemy za każde dobro… niech wraca ono do Was podwojone! …❤️🙏 #salwatorianie #zbielska #BożeNarodzenie #caritas #choinkadobroci #róbdobro #pomagajmy #podrzućinfodalej