CARITAS – Jajo Dobroci

22 lutego 2024
0 komentarzy

Drodzy Salwatoriańscy Przyjaciele!

Kolejny raz rozpoczęliśmy w naszym kościele akcję CARITAS – JAJO DOBROCI. Na drzewku, które znalazło się w kościele, zostały powieszone kolorowe jajka, przygotowane przez młodzież z Państwowego Liceum Sztuk Plastycznych w Bielsku – Białej, na odwrocie których, znajdują się konkretne artykuły, z których zostaną zrobione świąteczne paczki. Produkty można przynosić do zakrystii naszego kościoła w czasie trwania nabożeństw do 5 niedzieli Wielkiego Postu, a zatem 17 marca 2024 r. Jednocześnie w zakrystii lub u ks. Pawła Krężołka, można zgłaszać osoby potrzebujące naszej pomocy, z terenu naszej parafii. Świąteczne paczki będą wydawane w sobotę, 23 marca 2024 r. 

Wartość paczki można także wpłacić na parafialne konto CARITAS, wtedy nasi wolontariusze zakupią potrzebne artykuły w postaci leków, itp. Numer Konta:
TOWARZYSTWO BOSKIEGO ZBAWICIELA-DOM ZAKONNY,
67 1140 2004 0000 3802 7861 1089 – z dopiskiem JAJO DOBROCI.

 

Za każde dobro – SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!!!