Nowa MONSTRANCJA – wotum wdzięczności za Bielskie Wieczory Uwielbienia u Salwatorianów

20 marca 2024
0 komentarzy
Kochani Nasi Salwatoriańscy Przyjaciele ❤️
 
Nie sądziliśmy, że z takim sercem podejdziecie do naszej prośby, związanej z zakupem nowej MONSTRANCJI, jako WOTUM WDZIĘCZNOŚCI za Bielskie Wieczory Uwielbienia u Salwatorianów. Wielu z Was pisze z zapytaniem o nr konta, gdyż też chcecie mieć swój udział w tym dziele.
 
Dlaczego Monstrancja?
 
Przez wiele miesięcy, każdorazowo wspieraliśmy konkretne wydarzenie charytatywne: pomagaliśmy chorym dzieciom i dorosłym, wsparliśmy konkretne rodziny i hospicjum, pomagaliśmy pogorzelcom… i nadal będziemy to czynić! Przed nami kolejne historie, o których opowiemy w kolejnych miesiącach i którym pomożemy.
 
Kiedy czytamy lub słuchamy Waszych świadectw z tego jak Wielkich dzieł dokonuje Pan Bóg podczas tych wieczorów, zauważamy że bardzo ważne dla Was jest indywidualne błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem. Jakby dotyk samego Boga…
 
Monstrancja którą używaliśmy od pierwszych wieczorów waży ok. 9 kg. Stąd przy tak ogromnej ilości osób, indywidualne błogosławieństwo jest trudne, natomiast ta którą używamy teraz, ma ok 15 lat, jest lżejsza, choć niestety lekko uszkodzona.
 
Stąd ta nasza wspólna prośbą, by uczynić wspólne mieszkanie dla Pana Boga, w którym każdy z nas może mieć swój udział…
 
Ofiary można wpłacać na nr konta: TOWARZYSTWO BOSKIEGO ZBAWICIELA-DOM ZAKONNY, 67 1140 2004 0000 3802 7861 1089 – z dopiskiem MONSTRANCJA.
 
Już teraz każdemu z Was dziękujemy! … bo razem możemy więcej!